1
/
of
1
Squash, Spaghetti - Per LB
Squash, Spaghetti - Per LB
Regular price
$1.09 USD
Regular price
Sale price
$1.09 USD
Unit price
/
per
Pickup available at Loveland
Usually ready in 4 hours
- Please note: For weighable items the final cost is determined by weight and will not exceed the amount ordered.
- This Item's weight is approximately 4-5 LB's per unit. Order quantity is total LB’s desired.